quarkpartners

Danışmanlık

İş Zekası Mimarisinin Kurulması
Anahtar Teslim Veri Ambarı Projeleri
Veri Modelleme
DWH Re-engineering
ETL Performans İyileştirmeleri
Finans ve Pazarlama'ya Özel Analitik Çözümler
Datamart Projeleri
Süreç İyileştirme
Veri Görselleştirme

Ürünler

A
Quick File Handler Q-FILE
Klasik dosya işleme yöntemlerinden farklı bir bakış açısı ile hazırladığımız ürünümüz, çok sayıdaki dosyayı RDBMS ortamına aktarmayı hızlandırarak ETL'in diğer adımlarına zaman kazandırıyor.
B
Quick ExtractorQ-EXT
Kaynak sistemdeki veriyi kısa sürede almayı ve extraction süresini kısaltmayı sağlayan ürünümüzdür.
C
Visual DevelopmentV-DEV
Gerçek development dünyasını görmek istermisiniz?

Eğitimler

A
İş Zekası ve Veri Ambarı Temel Eğitimi
Veri, küreselleşen dünyadaki tüm şirketler için büyük bir önem taşımaktadır. Şirketler, hedeflerine ulaşmak için yeni müşteri kazanmak ve mevcut müşterilerini elde tutabilmek amacıyla birbirleriyle yarışmaktadır. Bu eğitimde, iş zekası ve veri ambarı kavramını geniş bir bakış açışıyla inceleyerek vizyonunuzu genişletebileceksiniz.
B
Çok Boyutlu Modelleme
Çok boyutlu modelleme, iyi tasarlanmış veri ambarı ortaya çıkarma konusunda mimariden bağımsız olarak kilit nokta olma özelliğini korumaktadır. Bu eğitimde, pratik boyutsal modelleme tekniklerini temel yaklaşımlar ve en iyi uygulamalar kullanarak öğreneceksiniz. Kavramlar, gerçek örnekler üzerinde sınıf çalışmaları, grup egzersizleri ve kişisel problem çözümleri ile gerçek bir deneyim yaşanacaktır.
C
Veri Ambarı Yaşam Döngüsü
Veri Ambarı ve İş Zekası (DW/BI) projeleri karmaşık olduğu kadar teknik açıdan ilgi çekici BT projesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu eğitim, DW/BI ortamlarının temellerini çeşitli yaklaşımlarla öğrenerek projelerinizi başarıyla hayata geçirmenize yardımcı olacaktır.